תנופה נגד שדה התעופה

לא להקמת שדה תעופה בעמק יזרעאל!

המאבק כנגד נמל התעופה הבינלאומי בעמק יזרעאל הוא המאבק הסביבתי-אסטרטגי הגדול ביותר של התקופה הקרובה.

בתשעת החודשים האחרונים אני פעיל במטה המאבק כנגד הקמת שדה התעופה. בתקופה זאת – ארגנתי כנסים ומפגשים, גייסתי משאבים, דיברתי בוועדת הכלכלה ובכנסים יישוביים , והובלתי קו אסרטיבי וברור כנגד הקמת נמל התעופה הבין לאומי בעמק יזרעאל.

בתנופה לטבעון אנחנו מאמינים שהקמת נמל תעופה בינ"ל בעמק יזרעאל תפגע ותשנה את כל אורח החיים שלנו בעמק בצורה בלתי הפיכה – זיהום אוויר חמור, עומסי תחבורה אדירים, רעש קבוע ומתמיד, ושינוי האופי של סביבת חיינו בצורה משמעותית ובלתי הפיכה . לפיכך, אנחנו מתנגדים באופן נחרץ להקמתו של שדה התעופה בעמק ומתכננים מנהיגותית ואופרטיבית להוביל את המהלכים הבאים :

  רתימת כלל הכוחות היישוביים

כמנהיגות יישובית , נדע לרתום את כלל הכוחות הפעילים בקריה ולייצר חזית אחידה של התנגדות, המשותפת למבוגרים ולצעירים, לגברים ולנשים 

  שיתוף פעולה עם מטה המאבק האזרחי 

מועצה ברשותנו תדע לשתף פעולה בצורה מיטבית עם מטה המאבק האזרחי ולחזק את פעולתו במשאבים, בתשומת לב, וביצירת שותפות אמיתית וחזקה.

  שיתוף פעולה כלל ארצי 

נפעל לחזק את שיתופי הפעולה עם רשויות הדרום, ועם רשויות הצפון המתנגדות להקמת השדה. נבנה כוח אחוד ואסרטיבי  שידע לעמוד, להיאבק, ולהפעיל לחץ משמעותי.

  הפעלת לחץ פוליטי 

נשתמש בכל הקשרים והחיבורים, המקצועיים והפוליטיים, על מנת להפעיל לחץ משמעותי על משרדי הממשלה, השרים , הפקידות המקצועית ועוד.

אנחנו נדע להילחם ולוודא – לא יקום נמל תעופה בינלאומי בעמק יזרעאל!

תנופה לטבעון

תומכים בעידו

צרו קשר עם עידו